O nas

Jeżeli szukasz pięknej przyrody.
Chcesz odpocząć od zgiełku miasta?
Spróbować domowego chleba?
Zapraszamy do nas.
U nas odpoczniesz od miejskiego zgiełku
oraz naładujesz akumulator na cały rok.

Agroturystyka Być leży w Komańczy, która jest bramą Bieszczad i Beskidu Niskiego. Komańcza jest miejscowością letniskową założoną w 1512 r. na prawie wołoskim. Zamieszkana jest częściowo przez ludność łemkowską. To dobra baza wypadowa i noclegowa ze względu na wiele szlaków turystycznych prowadzących w Bieszczady i Beskid Niski. Z pewnością jest to okolica, którą upodobali sobie internauci korzystający z portalu noclegiw.pl oraz Agroturystyki Być.

Nasze gospodarstwo jest ekologiczne. Hodujemy króliki, kury, koty i psa oraz uprawiamy warzywa w przydomowym ogrodzie. U nas spróbujesz domowego chleba, mleka, twarożku, masła i innych własnych wyrobów.

Okoliczne lasy obfitują w owoce runa leśnego tj. maliny, grzyby, jeżyny itd. Naszym gościom oferujemy konia kucyka z siodłem do nauki jazdy dla dzieci; latem rowery, a zimą narty lub sanki, możliwość łowienia ryb w pobliskich stawach PZW. Zorganizujemy przejażdżkę furmanką, kulig, ognisko lub grill, wieczorne gawędy. Na terenie gospodarstwa znajdują się: małe boisko, huśtawka, piaskownica, baseniki.

 

Napisz do nas